KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12612261
nr 1261 2261
Agneta Granstad
(f. 1949), Sverige
Etsning, Signerad, daterad -77, HC-upplaga. Motivet: 60x50 cm
Agneta Granstad, svensk målare född i Uppsala 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:17:52